Pomoc

Na kidsARTkids będą pojawiać się nowe aktywności i inspiracje dla rozwoju artystycznego Twojego dziecka. Zobacz, co możecie wspólnie tutaj zrobić…

Co chcesz zrobić?


Wziąć udział w konkursie

Organizujemy przeznaczone dla małych artystów konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od Coccodrillo. Wystarczy, że na stronie głównej znajdziesz komunikat o aktualnym konkursie – po kliknięciu zobaczysz dalsze informacje.


Zamieścić pracę dziecka w galerii małych Artystów

W GALERII PRAC pokazujemy, jak młodzi artyści poradzili sobie z dostępnymi na stronie twórczymi wyzwaniami. Dzielimy się efektami ich pracy!

Wejdź do działu GALERIA PRAC i wybierz odpowiednią kategorię. Po dodaniu pracy nie będzie ona od razu widoczna – stronę przeglądają dzieci, więc na wszelki wypadek każdą pracę zatwierdzają moderatorzy, sprawdzając, czy jest ona zgodna z regulaminem strony.


Zrobić z dzieckiem zabawkę! I znaleźć ekologiczne i twórcze inspiracje

Wejdź do działu EKOZABAWKI. Tam znajdziesz pomysły i instrukcje do budowy zabawek z materiałów codziennego użytku i z recyclingu. Ekologia i frajda w jednym!


Wydrukować szablon i znaleźć artystyczne zajęcia dla malucha

Wejdź do działu SZABLONARNIA. Tam znajdziesz wycinanki, kolorowanki i inne pomocne w rozwijaniu dziecięcej kreatywności pomysły – gotowe do pobrania i wydrukowania!


Nauczyć dziecko czegoś kreatywnego...

Odwiedzajcie nas i sprawdzajcie, co nowego dla Was mamy!

Sukcesywnie powstawać będą kolejne działy, w których dostępne będą kolejne aktywności artystyczne i atrakcje dla dzieci! Strona kidsARTkids dopiero wystartowała, a my cały czas zbieramy dla Was wartościowe materiały.


Założyć konto

Kliknij w symbol dziurki od klucza w prawym górnym rogu STRONY GŁÓWNEJ. Możesz zalogować się ze swoim Facebookiem bądź stworzyć osobne konto dla dziecka na kidsARTkids.eu.

Założenie konta nie jest konieczne, by korzystać z platformy, pozwala jednak na dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu.

Sprawdzić postępy dziecka

Po zalogowaniu na swoje konto zobaczysz ilość punktów i odznaki, jakimi za twórcze aktywności zostało nagrodzone Twoje dziecko. Więcej informacji znajdziesz w dziale DZIECIAKI, ZDOBYWAJCIE ODZNAKI.


Na kidsARTkids będą pojawiać się nowe aktywności i inspiracje dla edukacji artystycznej Twojego dziecka. Zobacz, co możecie wspólnie tutaj zrobić…

grafika dekoracyjna stopkę strony