Torba pełna pomocy

Zabawa może pomóc! Ty też!

Dla każdego rodzica najważniejsze jest jego dziecko. Dlatego dbasz o przyszłość swojego malucha. I o to, by mógł się zdrowo rozwijać, spełniając po drodze wszystkie swoje marzenia.

Nie wszystkie dzieci mają tyle szczęścia.

I właśnie dlatego Coccodrillo wspiera fundację Mam Marzenie – z troski o wszystkie dzieci.

Teraz Ty też łatwo możesz pomóc. Gdy kupujesz w Coccodrillo, możesz przy okazji nabyć ekologiczną, papierową torbę. Całkowity dochód ze sprzedaży toreb trafia do fundacji, która pomaga spełniać marzenia małych bohaterów mających poważne problemy ze zdrowiem. Tych, którzy nie mieli w życiu tyle szczęścia.


Razem z Coccodrillo i Fundacją też możesz pomóc spełnić choć jedno z marzeń.
Z TĄ TORBĄ KAŻDY WYGRYWA

Torba przydaje się każdemu.


1) Dla Ciebie będzie to ułatwienie przy noszeniu zakupów.

2) Dla Twojego dziecka… okazja do kreatywnej zabawy!

3) Dla podopiecznych Fundacji – kolejny krok przybliżający ich do realizacji marzeń.


Ale jak to... "zabawa"?

Na torbie nadrukowany jest szablon, dzięki któremu razem z Twoją pociechą łatwo możecie zamienić ją w ekologiczną zabawkę! Wystarczą nożyczki, klej i kredki czy flamastry, a z torby w kilka chwil powstanie fantastyczna postać! Ozdóbcie ją, jak chcecie, wszystko zależy od Waszej wyobraźni i kreatywności! Stwórzcie ekologicznego towarzysza zabaw, którego nie będzie mieć nikt inny!


Jak pomóc? Gdzie kupić?

Torbę możesz kupić w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym Coccodrillo. Całkowity dochód ze sprzedaży toreb wspiera cele fundacji Mam Marzenie.

Kupując – pomagasz, a przy okazji zyskujesz zabawkę dla swojego dziecka.

I przede wszystkim – dla Ciebie to tylko drobny wydatek, a dla małych podopiecznych Fundacji to szansa na spełnienie marzeń.


Komu naprawdę pomagasz?

Od 2003 r. spełnia marzenia dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające życiu. Dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu.

Każde spełnione marzenie to nowy zastrzyk radości i siły do walki z chorobą. I, co szczególnie ważne, nadzieja na lepszą przyszłość.


Fundacja spełniła już ponad 5000 marzeń chorych dzieci. Nie zajmuje się finansowaniem procesu leczenia – daje dzieciakom normalność i motywację. Poczucie bycia kimś naprawdę ważnym.

Jakie marzenie możesz pomóc spełnić?

Dzieci mają takie potrzeby, jak my. Fundacja podzieliła ich marzenia na kategorie. Możesz pomóc dziecku:

BYĆ przez jakiś czas wymarzoną postacią. Np. księżniczką. Lub aktorem na planie znanego serialu. DOSTAĆ upragnioną zabawkę czy sprzęt, który ułatwia codzienne funkcjonowanie. SPOTKAĆ idola, gwiazdę lub autorytet. ZOBACZYĆ wyśnione miejsce.

Ilu podopiecznych, tyle marzeń. A Ty razem z Fundacją i Coccodrillo możesz już dziś pomóc spełnić choć jedno z nich. Tak niewiele potrzeba.

grafika dekoracyjna stopkę strony